Ocmanická "8"   -   IV. ročník   -   26. 9. 2009

Na závěr sportovní sezony jsme se tradičně zůčastnili Ocmanické "8". Kvalita a prestiž této soutěže každým rokem roste. Naše družstvo mužů pozlobilo trochu čerpadlo, ale i tak to myslím dopadlo dobře.

26-09-2009-a.JPG
26-09-2009-b.JPG
26-09-2009-c.JPG
I. Hasičské závody   -   Vícenice   -   29. 8. 2009

Na tyto závody jsme původně odjížděli s cílem doprovodit naše mladé hasiče při jejich prvním oficiálním startu na soutěžích. O tom, že poběžíme taky jsme se rozhodovali až dva dny před soutěží, a o složení družstva dokonce jen půl hodiny před samotným útokem. Nakonec se nám podařilo zaběhnout čas 30,97s (nedivili jsme se tomu jenom my) a kategorii mužů jsme vyhráli. Velký dík patří hasičům z Vícenic, kteří nám zapůjčili svoji stříkačku. Zřejmě byli přesvědčeni o tom, že výsledky to neovlivní.

DSC01699.JPG
DSC01467.JPG
DSC01468.JPG
Okrsková soutěž v Kojatíně   -   24. 5. 2009

Loňské prvenství v soutěži akceschopnosti sboru se nám sice nepodařilo obhájit (letos 3. místo), ale v požárním útoku a štafetě s překážkama na 4x100m jsme si zlepšili dosavadní nejlepší časy.

Ocmanická "8"   -   III. ročník   -   27. 9. 2008

Zatím nejvyrovnanější soutěž v Ocmanicích. Ačkoli jsem skončili na třináctém místě (39,30s je zatím náš nejlepší čas), ztratili jsme na vítěze jen necelých deset vteřin.

Okrsková soutěž v Kojatíně   -   11. 5. 2008

Poprvé jsme se zúčastnili soutěžní kategorie - soutěž v akceschopnosti sboru, kterou jsme hned napoprvé vyhráli. Z pravidel: Se zásahovým vozidlem se přijíždí k vodnímu zdroji; čas se měři od chvíle, kdy se kola vozidla zastaví. Poté se z auta vyloží technika, startuje se stříkačka, spojuje sání, rozvinují hadice jako při požárním útoku a stříká se do terčů.

Ocmanická "8"   -   II. ročník   -   2007

Od loňské "osmičky" jsme si zlepšili rekordní čas na 46:74 a skončili jsme v kategorii mužů na 6. místě. Protože se zúčastnilo pouze družstvo ze Zahrádky v počtu pěti mužů, doplnili nás dva naši kolegové z Ocmanic.

Okrsková soutěž v Kojatíně   -   27. 5. 2007
27.5.2007-001.JPG
27.5.2007-002.JPG
27.5.2007-003.JPG
Ocmanická "8"   -   I. ročník   -   30. 9. 2006

První ročník soutěžě s PS 8, kde sání musí být sešroubováno před položením do vody.